Live like there' s no tomorrow...

Napisała: Mimi

Witajcie :-*
  Kończy się pierwszy miesiąc 2016 roku. Nowy Rok to czas postanowień, celów do zrealizowania oraz rozważań, co wydarzy się w nadchodzącym roku. W wirze obowiązków, zmartwień i strapień zapominamy, co w życiu jest najważniejsze. A przecież każdy z nas żyje tylko raz! 
       Zamiast narzekać i negatywnie podchodzić do zadań, które mamy wykonać, starajmy się odnaleźć w sobie odrobinę entuzjazmu. Dobre nastawienie to klucz do sukcesu! 


   Zamiast długo analizować i rozpamiętywać błędy i porażki, starajmy się je naprawić. Nigdy nie jest za późno, wystarczy tylko chcieć. Uwierzcie mi, że Wasze działania zostaną wtedy zauważone i docenione. 
Napędzają nas marzenia, dlatego realizujmy je, aby odnaleźć to, co najpiękniejsze! Dzięki temu poczujemy smak szczęścia! Pozwoli nam to uwolnić się od cierpienia, trosk czy zmartwień...
    I co najważniejsze.....UŚMIECHAJ SIĘ! Ciesz się życiem i sprawiaj, żeby inni śmiali się razem z Tobą! Czerp z życia radość, a jestem pewna, że dobre chwile przyjdą! Nawet szybciej, niż myślisz :-*3 komentarze:

Dziękujemy wszystkim za komentarze, które są od serca i sprawiają, że mamy jeszcze wiekszą motywację do pracy...Pozdrawiamy ;-***

Strawberry Cake